Referanslarımız;

Promedis medikal çözümler

Özel marmara tıp merkezi

Ümraniye göz hastanesi

Osmanlı göz hastanesi 

Denizli huzurevi (DEYAV)

Özel ada huzurevi

Özel bodrum hastanesi 

Özel Estecenter

Adana maya göz hastanesi

Tekirdağ belediyesi

Gebze Belediyesi

Kartal Belediyesi 

Centrul medical Romania

Medlifeinvest Moldova

Medclinic international MoldovaSAĞLIĞINIZ İÇİN GEREKEN ÜRÜNLER AYAĞINIZA GELSİN…

Lal Medikal uzun yıllardır sağlığınıza katkı sunmaya devam ediyor.  Sektörde uzun yıllardır genç ve dinamik kadrosuyla hasta yatakları ve hasta karyolası üretimi, ithalatı ve ihracatı yapan firmamız hastalığınızın her evresinde yanınızda bulunmakta. Hasta sağlığını ilk sıraya koyan anlayışıyla sizlere hizmet eden Lal medikal hasta yataklarını ve hasta karyolalarını aracız olarak ilk elden satıyor. Bu sayede sizlere en düşük fiyatlarla hizmet vermenin gururunu yaşıyor.

HIZLI BİR ŞEKİLDE TESLİMAT VE SATIŞ SONRASI DA HİZMET

Türkiye’de geniş bir müşteri portföyüne ulaşan firmamız yurt dışındaki müşterilerine de hizmet ediyor. İnsan sağlığını birinci sıraya koyan Lal Medikal hasta karyolaları ve hasta yatakları üretiminde de bu ilkesinden asla taviz vermiyor. Üretim aşamasında yurt dışından getirilen hasta sağlığına uygun malzemeler kullanılıyor. Lal Medikal seçtiğiniz ürünü en kısa zamanda size hızlı bir şekilde teslim ediyor. Aynı zamanda firmamız ihtiyacınıza uygun olan ürünlerinizle ilgili sizlere satış sonrasında da hizmet vermektedir.

İNSAN SAĞLIĞINA KATKI SUNACAK EN SON MODELLER

Lal Medikal’in interaktif sitesinden beğendiğiniz ürün görseline tıklayarak hemen sipariş verebilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında 2 motorlu hasta karyolası, 3 motorlu hasta karyolası, 4 motorlu hasta karyolası, Hasta Karyolası Yatakları, Havalı Hasta Yatakları ve Hasta yemek masalarıgibi ürünler bulunmaktadır. Ayrıca sizlerin sağlığına katkı sunmak için geliştirdiğimiz bu ürünlerle ilgili her türlü sorunlarınızı teknik servisimize danışabilirsiniz. Teknik servisimiz sayesinde hasta yatak ve karyolalarında bozulan parçaların tamirini gerçekleştirebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini benimseyen firmamızın ürünleri de 2 yıl garanti altında bulunmaktadır. Sattığımızhizmetlerin tamamı imalat ve montaj hatalarına karşı garanti kapsamındadır. Üstelik İstanbul içi alımlarda aynı gün içerisinde teslimat yapmaktayız. Firmamız insan yaşamının kalitesinin artırılması ve süresinin uzaması için son teknolojik ürünleri sizlerin ayağına getirmektedir. Sağlık sektöründe eğitiminin önemi bilen firmamızın tüm personelleri sağlık alanındaki gerekli eğitimleri alarak sizlere hizmet etmektedir.